Decydując się na zmiany w naszej kuchni możemy korzystać z praktycznie nieograniczonej oferty topowych producentów mebli. Dzisiaj nie musimy martwić się modami czy stylami – producenci stworzą dla nas meble dopasowane do naszego gustu u potrzeb i zaproponują rozwiązania, które z pewnością przypadną nam do gustu. Co warto wziąć pod uwagę?

Kuchnie nowoczesne loftowe, industrialne

Nieco surowa, ale ciekawe zaaranżowana kuchnia w stylu industrialnym to propozycja przede wszystkim dla osób nie bojących się mocnych kolorów i kontrastów. Kuchnie industrialne wykorzystują przede wszystkim barwy takie jak czerń, grafit czy biel, ale i różnorodne materiały: naturalne drewno, metal. Kuchnia industrialna może być zabudowana lub też łączyć meble o ciemnych frontach z urządzeniami AGD w kolorze bieli lub srebra. Sztuką w stylu industrialnym są dodatki – chcąc nieco rozjaśnić ciemne wnętrze przede wszystkim postawmy na naturalne drewno (np. w postaci blatu roboczego), ale też metalowych półek i szafek, na których możemy umieścić kolorową zastawę stołową czy też ulubione rośliny – mówią projektanci z bielskiej marki rega-meble.pl, specjalizującej się w dostarczaniu mebli wysokiej klasy. 

Kuchnie skandynawskie i minimalistyczne

Prosta bryła mebli kuchennych, brak uchwytów oraz liczne schowki oraz maksymalne wykorzystanie przestrzeni – tak w najprostszy sposób określić kuchnie utrzymane w stylu minimalistycznym czy skandynawskim. Kuchnie takie prezentują się dobrze w każdym wnętrzu, zarówno małym, jak i dużym. Lśniąca powierzchnia mebli odbija światło, przez co każde pomieszczenie wyda się optycznie większe. Gładkie fronty najczęściej otwierane są metodą push&click, a dodatkowo producenci stosują ciche zawiasy i prowadnice, aby meble zamykały się bezproblemowo i bez hałasu.

Comments are closed.