Jak zaprojektować w ogrodzie strefę jadalnianą, aby była ona dopasowana do naszych potrzeb i zachwycała wyglądem? Okazuje się, że nie trzeba wiele – punktem centralnym takiego miejsca wypoczynkowego powinien być stół ogrodowy drewniany. Nowoczesne meble drewniane zaskoczą nas pod wieloma względami i sprawią, że wypoczynek blisko natury będzie jeszcze przyjemniejszy. Na co zwracać uwagę kupując stół ogrodowy drewniany?

Nowoczesny stół ogrodowy drewniany – poznaj jego zalety

Oryginalne meble drewniane, takie jak stół ogrodowy drewniany, to kwintesencja nowoczesnego designu oraz klasycznych materiałów. Dzisiaj projektanci chętnie sięgają po znane wzorce i nadają im współczesnego sznytu. Stół ogrodowy drewniany to jedna z ciekawszych propozycji, która nie tylko pozwoli nam na wygodny wypoczynek, ale też całkowicie odmieni wygląd strefy wypoczynkowej. Stół ogrodowy drewniany tworzony jest z naturalnego drewna – w zależności od modelu jego stelaż może być również wykonany z drewna lub też ze stelaża aluminiowego malowanego proszkowo. Zastosowanie aluminium wpływa na zmniejszenie wagi mebla – dzięki temu jego podnoszenie jest znacznie prostsze. Dodatkowo aluminium malowane proszkowo jest wysoce odporne na działanie wilgoci i pojawianie się ognisk korozji. 

Stół ogrodowy drewniany pod parasolem ogrodowym

Jak sprawić, aby nasze miejsce wypoczynkowe było jeszcze lepsze? Okazuje się, że wystarczy odpowiednia ochrona przed słońcem. Stół ogrodowy drewniany i wybrane przez nas krzesła ustawmy w cieniu dopasowanego do potrzeb parasola ogrodowego. Nowoczesne parasole zaskoczą nas licznymi punktami regulacji, co pozwoli na lepsze dopasowanie kąta padania cienia. Dodatkowo czasze parasoli tworzone są z tkanin o wysokiej odporności na ścieranie i wnikanie brudu. 

Comments are closed.