Miękki i komfortowy fotel to bez wątpienia mebel, który chętnie wykorzystywany jest we współczesnych aranżacjach. Szeroki wybór modeli pozwoli na zakupienie produktu idealnie dopasowanego do danego wnętrza.

Przytulny salon z fotelem uszakiem

Nie ma prostszego sposobu na wykreowanie przytulnego miejsca wypoczynkowego w salonie czy pokoju dziennym niż fotel uszak. Eleganckie fotele tego typu cieszą się olbrzymią popularnością od wielu lat w Polsce. Fotele uszaki posiadają nisko położone siedzisko, wysokie oparcie z dodatkowymi zagłówkami po bokach. Atutem są wysokie podłokietniki. Fotele typu uszak są tapicerowane miękkimi, przyjemnymi w dotyku tkaninami o wysokiej odporności na ścieranie. Praktycznie nieograniczony wybór materiałów pozwoli na dopasowanie uszaka do istniejącej aranżacji lub stworzenie ciekawego kontrastu kolorystycznego. Fotele uszaki pozwolą na wygodne czytanie, oglądanie telewizji czy po prostu odpoczynek z filiżanką kawy w ręku. Nadadzą też przestrzeni elegancji i estetyki.

Jaki fotel wybrać do nowoczesnego salonu?

Styl nowoczesny to zdecydowany faworyt w kwestii urządzania mieszkań i domów. Chcąc stworzyć nowoczesny, ale też praktyczny salon, warto postawić na fotele do salonu, które nie tylko zagwarantują wygodę, ale też wpłyną na odbiór przestrzeni. Jedną z ciekawszych propozycji są nowoczesne fotele z funkcją relaks – fotele takie posiadają rozkładaną konstrukcję, która pozwala na wysuwanie podnóżka oraz odchylenie oparcia. Tak zaprojektowany fotel pozwoli na wygodne czytanie, ale też ucięcie sobie regenerującej drzemki. Fotele z funkcją relaks wypełnione są miękkimi piankami i sprężynami, co niebagatelnie wpływa na poziom komfortu. Uwagę zwraca także tapicerka – wiele z dostępnych modeli tapicerowanych jest naturalną skórą.

Comments are closed.