Znowu wydzwania pani/pan z infolinii banku, tłumacząc zawile jakieś sprawy, które za nic nie są do zrozumienia. Dlaczego? Ponieważ osoba tłumacząca tak naprawdę od dziesięciu minut prowadzi monolog i nawet nie daje sobie przerwać. Jak więc tu skorzystać z takich rzeczy, skoro i tak nie można niczego zrozumieć? Przecież już nawet nie da się zapamiętać tego, co tak naprawdę było mówione na samym początku.

Spotkania w wirtualnej rzeczywistości

Dlatego też tak mocno ostatnio doceniany jest Virtual Branch. Możliwość załatwienia wszystkich swoich spraw bankowych w wirtualnym oddziale. Bez konieczności wychodzenia z domu i bez konieczności wysłuchiwania monologowej infolinii. Uff! W końcu znalazło się rozwiązanie, jakie doceniane jest przez wielu klientów. W szczególności, w okresie, kiedy to duża część osób z przymusu zdrowotnego musiała pozostać w domu. A sprawy bankowe nie mogły przecież pozostać zaniedbane.

Face to face na żywo

Virtual branch online banking to możliwość spotkania z doradcą face to face – tylko że przy pomocy komputera. To właśnie podczas takiej rozmowy można zapytać, zobaczyć i dopasować ofertę lepiej dla siebie. Co można zobaczyć? Różne tabelki i wykresy, które są w stanie lepiej pokazać, jak będzie wyglądała dana oferta. Nie od dzisiaj wiadomo, że obraz jest w stanie lepiej przemówić do konsumenta niż tylko nudne tłumaczenie o czymś, czego nawet nie idzie sobie tak dokładnie wyobrazić. 

Zalety Virtual Branch

Wirtualne oddziały są pozytywnie oceniane przez wielu klientów. Dlatego też takie firmy, jak 10Clouds nie mogą narzekać na zainteresowanie, pomagając tworzyć takie miejsca w wirtualnej rzeczywistości.

Patrząc okiem klienta, jakie zalety płyną ze stosowania Virtual Branch? Mowa tutaj o takich rzeczach, jak:

  • możliwość porozmawiania na żywo z doradcą,
  • obrazy, które lepiej urzeczywistniają daną sytuację,
  • nosi to znamiona osobistego spotkania, dlatego też jest zdecydowanie milej widziane przez klientów niż rozmowy ze znienawidzoną infolinią,
  • oszczędność czasu, ponieważ nie trzeba nigdzie specjalnie jeździć,
  • możliwość połączenia się w dowolnym momencie, a nie w sztywno narzuconych godzinach, jakie narzucane są przez stacjonarne placówki bankowe,
  • szybka reakcja konsultanta, który będzie miał możliwość wyjaśnienia wszystkich wątpliwości, jakie mogą pojawiać się w głowie klienta.

Jak więc widać, takie Virtual branch są opcją, którą warto rozważyć w przypadku każdego banku. 

 

Comments are closed.