Przydomowy taras czy ogród to idealne miejsce do letniego odpoczynku. Nie trzeba wiele, by przestrzeń taka zmieniła się nie do poznania. Zgrabny narożnik na taras to bez wątpienia jeden z najczęściej poszukiwanych mebli. Taki narożnik pozwoli wygodnie usiąść kilku osobom lub też uciąć sobie popołudniową drzemkę w wygodnej pozycji. Jakie narożniki znajdziemy na polskim rynku? Poniżej przedstawiamy kilka najciekawszych propozycji.

Zgrabny narożnik na taras – model technorattanowy

Nie ma wątpliwości, że współcześnie najchętniej kupowane meble ogrodowe to modele technorattanowe. Meble takie łączą świetny wygląd, wysoką odporność na uszkodzenia oraz doskonałą jakość. Meble technorattanowe dostępne są w rozbudowanych kolekcjach – znajdziemy w nich zgrabny narożnik na taras, ale także wygodne fotele i krzesła, stoły i stoliki kawowe, fotele w kształcie kokonów, leżaki ogrodowe. Uzupełnieniem kolekcji są skrzynie ogrodowe oraz donice z technorattanu. Zgrabny narożnik na taras z technorattanu posiada lekki, aluminiowy stelaż, okrycie tworzy plecionka technorattanowa. Mebel taki zestawiany jest z technorattanowym stolikiem kawowym.

Modułowy zgrabny narożnik na taras

Meble modułowe to interesująca propozycja, z której korzystają miłośnicy nowoczesnego designu. Taki zgrabny narożnik na taras to mebel składający się z kilku elementów. W zależności od potrzeb elementy te mogą być wykorzystane osobno lub łączone. Pomogą w tym niewielkie złączki. Meble modułowe pozwolą na kreatywne podejście do tematu przestrzeni. Dzięki możliwości rozłączania elementów, możliwe jest dopasowanie przestrzeni do konkretnej przestrzeni. Komplety modułowe oparte są zazwyczaj na konstrukcjach aluminiowych, dekorowanych wstawkami z naturalnego, egzotycznego drewna. Taki dodatek podniesie estetykę przestrzeni.

 

Comments are closed.