Bycie rysownikiem to nie lada fascynujące zajęcie. W szczególności, jeżeli ktoś czuje prawdziwą pasję z rysowania różnorodnych postaci. Tym bardziej, że współczesna praca twórcza przenosi się na zdecydowanie wyższy poziom, bazując na nowoczesnych programach komputerowych.

Kurs Concept Art projektowanie postaci dla wszystkich miłośników

Jeżeli ktoś odczuwa prawdziwą przyjemność z rysowania i chciałby w przyszłości związać się z tym na ścieżce zawodowej, może odbyć poszczególne szkolenia. Jedno z nich to kurs Concept Art projektowanie postaci, które oferowane jest w różnych formach. Jeżeli ktoś jeszcze w ogóle nie miał z tym tematem nic do czynienia, z wiadomych powodów powinien zdecydować się na wersję podstawową. Wtedy będzie mógł poznać m.in. wszystkie narzędzia, które będą pomocne przy tworzeniu poszczególnych postaci. 

Co dokładnie przewiduje szkolenie? W pierwszej kolejności omawiane są owe narzędzia, jakie stosowane są w Photoshopie. Takie w wersji podstawowej, ponieważ jest ich zdecydowanie więcej, a do tego ich funkcjonalność jest naprawdę różnorodna. Do tego uczestnicy kursu omawiają takie tematy, jak dopracowywanie szkiców, czy też finalna praca razem z nimi. Tak, aby móc stworzyć realistyczną postać do komiksu, animowanej, bajki, czy nawet do gry komputerowej.

Umiejętności, jakie uda się zdobyć podczas szkolenia mogą zdumiewać. Mogą one otworzyć szerokie spektrum możliwości. Warto więc wykorzystać okazję, jeżeli okaże się, że swoją pracę zawodową można połączyć z pasją, która przynosi ogrom zadowolenia. 

Comments are closed.