Depilacja laserowa może być traktowana jako swego rodzaju inwestycję w przyszłość. Jest to związane z inwestycją w komfort, ale również w pieniądze. Cennik depilacji laserowej może na pierwszy rzut oka przerazić, jednak z czasem stać się bardzo opłacalnym. Dokładając do tego ciekawe pakiety promocyjne może uzyskać depilację laserową wielu partii na ciele za obniżoną cenę. Jak to działa?

 

Cennik depilacji laserowej – pakiety depilacyjne

 

Pojedyncza sesja depilacji laserowej z reguły jest najdroższa. Mimo wszystko jest ona wybierana najrzadziej bo przecież decydując się przykładowo na depilację laserową pach i tak dana osoba będzie musiała wykupić kolejne zabiegi aby zauważyć efekt. Dlatego najczęściej wybieranym punktem na liście cennika depilacji laserowej jest pakiet pojedynczych zabiegów, który obejmuje najczęściej od 4 do 9 sesji zabiegowych. Ta ilość związana jest z karnacją danej osoby – dla jednych wystarczą 4-5 zabiegów, a dla innych będzie potrzebne nawet 9 zabiegów do uzyskania satysfakcjonującego efektu. Wykonuje się je co miesiąc dlatego trzeba być dość sumiennym i regularnym…

 

Sprawdź: Cennik depilacji laserowej – Depilacja.pl

 

Jednak pojedynczy pakiet to nie wszystko. Cennik depilacji laserowej większych sieci posiada pakiety łączone prezentujące w sobie połączenie pakietu depilacyjnego kilku partii na raz! Dzięki temu na jednej wizycie można wydepilować kilka partii oszczędzając przy tym zarówno czas jak i pieniądze. To bardzo popularna praktyka, która jest bardzo często wykorzystywana. Mimo wszystko ogólnie można stwierdzić, że za depilację mniejszych partii na ciele płaci się mniej niż za depilację większych partii na ciele. Jest to związane z czasem poświęconym na zabieg, który w przypadku większych partii jak uda jest po prostu większy.

 

Uśredniony cennik depilacji laserowej

 

Mimo wszystko uśredniony cennik depilacji laserowej na okolice pach wynosi około 200-300 złotych, okolice bikini 300-400 złotych, łydki około 500 złotych, a uda nawet do 700 złotych za pojedynczą sesję. Największe pakiety promocyjne można znaleźć w sieciach depilacyjnych typu salony o nazwie depilacja.pl.

 

 

Comments are closed.